محل تبلیغات شما
سری Nord توسط SMOK واقعاً در دنیای vaping مشهور است. این بار قصد دارم کیت Nord X pod vape را معرفی کنم ، اگر دوست دارید می توانید آن را از فروشگاه اینترنتی vapesourcing تهیه کنید. بیایید برای جزئیات بیشتر غواصی کنیم

SMOK Nord X Vape Kit جدیدترین موارد اضافه شده به مجموعه Nord حالت های غلاف است. نورد اصلی یک زیبایی مطلق بود - من صاحب 2 مورد از آنها هستم و به نظر می رسد Nord 2 حتی بهتر شده است! Nord X چه چیزی در مورد آن است . بنابراین در کیت اصلی Nord ، نمی توانید خروجی را تنظیم کنید. در دستگاه Nord 2 ، شما یک صفحه نمایش و خروجی قابل تنظیم از 1-40W دارید. Nord X دوباره دارای صفحه نمایش است - و توان بین 5-60 وات متغیر است. ظرفیت باتری داخلی همان ظرفیت Nord 2 در 1500mAh است که می توانید از طریق پورت UBS Type C با سرعت شارژ 1.2A در 75 دقیقه شارژ کنید.
buy smok nord x
از نظر طراحی بسیار شبیه بقیه محدوده Nord است اما این بار IP67 ضد آب ، ضد گرد و غبار و ضد ضربه است. 2 غلاف مختلف در کیت وجود دارد و آنها با دامنه های مختلف سیم پیچ سازگار هستند: غلاف RPM - این با دامنه سیم پیچ RPM موجود سازگار است و یک سیم پیچ مش 0.4ohm نصب شده است ، غلاف RPM 2 - این با RPM 2 سازگار است طیف وسیعی از سیم پیچ ها و یک سیم پیچ 0.16ohm مش نصب شده است. غلاف ها قابل شارژ هستند و می توانید بدون ریختن کل غلاف ، کویل ها را تعویض کنید.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید:

به دنبال یک Pod Mod Vape متنوع هستید؟ Artery Nugget AIO Kit در اینجا برای شما قرار دارد!

پیش نمایش Vaporesso Degree Pod System Kit | بی نظیر زیر 1000mAh

چگونه عملکرد Fat Rabbit Tank در Sigelei Humvee Mod انجام می شود؟

nord ,، ,غلاف ,پیچ ,سیم ,یک ,سیم پیچ ,می توانید ,شده است ,nord 2 ,nord x

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشق کره میبد گریل استخر اولین فروشگاه اینترنتی در ایران gelteocole quihampdesgbact پانیذ کیمیا کاوشگر (پانیکا) gramlocalap موسسه حقوقی عدل فردوسی