محل تبلیغات شما
من به عنوان یک عاشق مایعات الکترونیکی با محتوای نیکوتین زیاد ، عادت دارم به دنبال دستگاه های مناسب برای بهینه سازی طعم دهنده این مایعات الکترونیکی باشم. اخیراً ، یک vape pen kit پیدا کردم که برای مایعات الکترونیکی با نیکوتین بسیار مناسب است. این کیت Wave Mini by Timesvape است ، اگر دوست دارید از فروشگاه آنلاین vapesourcing خریداری کنید.

Timesvape Wave Mini Vape Kit یک قلم کوچک باریک است که از Wave Mini Mod و Wave Mini Tank تشکیل شده است. با استفاده از یک باتری 1000 میلی آمپر ساعت داخلی ، این وزارتخانه می تواند یک زمان بخار مناسب داشته باشد زیرا قدرت خروجی خیلی زیاد نیست. وقتی باتری کم کار کرد ، می توان آن را از طریق درگاه Micro USB مجاور دکمه آتش شارژ کرد. و یک چراغ LED برای نشان دادن حالت شارژ وجود دارد ، هنگام شارژ آن روشن می شود و در هنگام اتمام شارژ خارج می شود. برای ایمنی ، همچنین مجموعه ای از ویژگی های ایمنی مانند حفاظت از اتصال کوتاه ، مقاومت در برابر مقاومت کم ، محافظت در برابر اضافه بار ، محافظت بیش از حد در برابر تخلیه و 5 دقیقه محافظت در برابر قطع وجود دارد.
Wave Mini Review
در مورد Wank Mini Tank ، این ماده می تواند 1.8 میلی لیتر آب الکترونیکی (2 میلی لیتر با لوله حباب) داشته باشد و از طریق یک ساختار پر کننده بالا به راحتی قابل پر کردن است. عناصر گرمایش موجود در جعبه ، دو سر سیم پیچ سرامیکی 1.2 اهم است ، یکی از پیش نصب شده و دیگری مجهز است. همچنین مخزن به یک حلقه AFC روی پایه مجهز است که با استفاده از آن می توانید جریان هوا را به طور دلخواه تنظیم کنید. بعلاوه قیمت مناسب ، Wave Mini مطمئناً وسیله ای مقرون به صرفه برای vaping MTL است.

همچنین شما می توانید دوست دارید: stick prince prix

پارامترهای به شرح زیر
موج کوتاه مود
اندازه: 16.5 88 88 میلی متر
ظرفیت: 1000mAh
دامنه ولتاژ: 3.4V-4.4V
محدوده مقاومت: 1.0ohm-3.0ohm
درگاه شارژ: میکرو USB
جریان شارژ: 5V / 500mA

مخزن کوتاه موج
قطر: 16.5 میلی متر
ظرفیت: 1.8ml (لوله حباب 2 میلی لیتر اضافی)
مقاومت: سرامیک 1.2 اهم
بهترین Vape Wattage: 8W-12W
موضوع: 510

به دنبال یک Pod Mod Vape متنوع هستید؟ Artery Nugget AIO Kit در اینجا برای شما قرار دارد!

پیش نمایش Vaporesso Degree Pod System Kit | بی نظیر زیر 1000mAh

چگونه عملکرد Fat Rabbit Tank در Sigelei Humvee Mod انجام می شود؟

، ,mini ,یک ,میلی ,شارژ ,wave ,wave mini ,در برابر ,میلی لیتر ,مایعات الکترونیکی ,است که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

escoabidi April's page Jason's notes سرزمین مهر سالن زیبایی قصر هنر GHASRE HONAR تعمیر آیفون تصویری COMMAX کشکول فرق 7200 اورداپ قناعت پیشه کن