محل تبلیغات شما
ابرقهرمانان مارول را دوست دارید؟ کدام مورد علاقه ات است؟ من بهترین مرد آهنی را دوست دارم بنابراین این بار تصمیم گرفتم Teslacigs Miniwo را که مربوط به او است معرفی کنم. برای معاملات عالی سایبر دوشنبه vape 2019 ، کافی است فروشگاه اینترنتی vapesourcing را بررسی کنید. برای جزئیات بیشتر بیایید شیرجه بزنیم.

Teslacigs Miniwo Kit دارای نمای بیرونی کاملاً اصیل است که از مضامین ابرقهرمانی الهام گرفته شده است. با استفاده از یک باتری داخلی 400 میلی آمپر ساعت ، بسته به میزان باتری می تواند بین 9 تا 6/6 ولت آتش بگیرد. هنگامی که باتری کم است ، می توانید آن را از طریق درگاه میکرو USB 5V / 500mAh در پایین دستگاه شارژ کنید. چرخه شارژ خیلی طولانی نخواهد بود - در حدود 0.8 ساعت و یک نشانگر LED طولانی وجود دارد که سطح باتری را به وضوح نشان می دهد. محل مرکزی قسمت جلوی آن با یک دکمه آتش گرفته شده بود ، بلکه در جای خود تنها پناهگاهی بود. او علاوه بر فعال سازی و خاموش / خاموش ، چیزی بیشتر نمی داند. تنظیم ولتاژ یا برق خروجی انجام نشد.
Teslacigs Miniwo Price
در مورد غلاف ، می توانید حداکثر 2 میلی لیتر از مایعات الکترونیکی مورد علاقه خود را نگه دارید و از طریق درگاه پر کننده پایین قابل شارژ مجدد است. سر سیم پیچ داخل غلاف دارای مقاومت 1.4 اهم است که به طور طبیعی برای مایعات با محتوای نیکوتین زیاد از جمله سالین طراحی شده است. اما به نظر می رسد غیر قابل تعویض است ، بنابراین ممکن است مجبور شوید وقتی که سیم پیچ سیم پیچ بهترین حالت خود را دارد ، یک غلاف جدید بدست آورید. سرانجام ، جریان هوا روی Miniwo قابل تنظیم نیست ، اما برای دستگاه vape aN MTL چیزی نیست. به هر حال ، من فکر می کنم Teslacigs Miniwo ارزش عکس گرفتن دارد. 4 رنگ را انتخاب کنید.

همچنین شما می توانید دوست دارید: vinci x pas cher

پارامترهای به شرح زیر
وزارت دفاع
جنس: ف + پلاستیک
ابعاد: 38 * 14.2 * 86.5 میلی متر
نوع سلول: 701935 / 400mAh
وات خروجی: 9.6 ~ 12.6W
ولتاژ خروجی: 3.5V
ولتاژ ورودی: 4.2 ~ 3.2V
جریان ورودی: 4A
شارژ USB: 5V / 0.5A
زمان شارژ: 0.8 ساعت
حالت خروجی: KA

غلاف
ابعاد: 25.95 * 26.94 * 11.96mm
ظرفیت: 2.0mL
مقاومت: 1.4ohm

به دنبال یک Pod Mod Vape متنوع هستید؟ Artery Nugget AIO Kit در اینجا برای شما قرار دارد!

پیش نمایش Vaporesso Degree Pod System Kit | بی نظیر زیر 1000mAh

چگونه عملکرد Fat Rabbit Tank در Sigelei Humvee Mod انجام می شود؟

، ,* ,خروجی ,miniwo ,شارژ ,باتری ,سیم پیچ ,teslacigs miniwo ,می توانید ,گرفته شده ,را دوست

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

slicexchahor Best Hydraulic Hammer Manufacturers,Hydraulic Pile Driver Factories acbiohosyn عکس شیکترین مدلهای لباس مجلسی و مانتو کت دامن و سارافن نگین منجوقی تست خودهیپنوتیزمی ،خودشناسی،روانشناسی وبلاگ نمایندگی وحید tugorigrio اخبار روز ایران گالری عکس پیکس بی پیکس : بروزترین وبلاگ عکس ایران |pixBpix| دانــــشـــــکده مــهــنــدسی نـــــفـــــــت و گــــــاز گـچـــسـاران