محل تبلیغات شما
برند برتر در vaping چیست؟ اجازه دهید به شما بگویم. SMOK ، iJoy ، Vaporesso ، etc.E مخصوصاً SMOK ، بخاطر موفقیت بیشتر آنها در فن آوری جدید در پشت دستگاه RPM.

سیستم غلاف همه در یک که ویژگی های شگفت انگیزی را اضافه می کند بدون اینکه پیچیده باشد. این SMOK Fetch Pro است. از آنجا که Fetch Pro به روز شده از باتری قابل جابجایی 650 بهره می برد ، خود دستگاه کمی بزرگتر از Fetch Mini اصلی است.

این کمی ضخیم تر و فقط لمس بلندتر است ، اما SMOK واقعاً تلاش کرد تا با وجود داشتن 650 vape battery خارجی ، این وسیله را تا حد ممکن کوچکتر کند.

این کیت شامل دوSMOK Fetch Pro Cartridge  ، غلاف Fetch Pro RPM و غلاف Fetch Pro RGC است که به دلیل بخار و طعم متولد می شوند.

کویل RPM SMOK Fetch Pro با حجم بزرگتر ، پنبه ضخیم تر و راه هوایی بزرگتر به طور کامل ارتقا یافته است. همچنین تقریباً همان بخار عظیم سری TF و طعم نهایی کوئل های NORD را دارد.

من SMOK RGC coil  در Pro استفاده می کنم که آیا من آن را با نمک نمکی یا E-Liquid معمولی پر می کنم و هیچ افت کیفیت در تولید طعم آن را ندیده ام.

سرانجام ، SMOK Fetch Pro بسیار آسان و بسیار کارآمد است.smok vape price  را اینجا بررسی کنید.

توصیه:

همچنین شما می توانید دوست دارید:

به دنبال یک Pod Mod Vape متنوع هستید؟ Artery Nugget AIO Kit در اینجا برای شما قرار دارد!

پیش نمایش Vaporesso Degree Pod System Kit | بی نظیر زیر 1000mAh

چگونه عملکرد Fat Rabbit Tank در Sigelei Humvee Mod انجام می شود؟

fetch ,، ,pro ,smok ,بزرگتر ,غلاف ,fetch pro ,smok fetch ,ضخیم تر ,تر و ,و طعم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمین Namin بزم ادبیات پروژه های مطلب ثبت شرکت مسئولیت محدود - ثبت ارزان شرکت opleperve esemlefamb آنشرلے با موهاے خرمایے دانلود نوحه و مداحی Lise's receptions highpanssuppsemb