محل تبلیغات شما
امروز روز شرکت Vaporesso Zero Care است که به سختی کار می کند تا به همه حسادت کند. از ابتدای امسال ، این مارک درمجموع محصولات جدید بیشتری نسبت به سایر محصولات ارائه کرده است.
مولفه های
ابعاد: 80 30 30.5 13 13.5 میلی متر
وزن: 50 گرم
جنس مورد: آلیاژ روی + پلاستیک
توان: ساخته شده در 650mAh
چیپست: Omni Board MINI
ظرفیت کارتریج: 2ml
مقاومت اواپراتور: عملیات 1.0 / 1.3Ω
حالت: POWER
حفاظت: در برابر مقاومت کم / زیاد ، از گرمای بیش از حد ، از اتصال کوتاه ، از شارژ بیش از حد / بیش از حد شارژ
نوع اتصال: مغناطیسی
صفحه / مورب: خیر

و به نظر می رسد که این بچه ها فقط به استراحت احتیاج ندارند Vaporesso ، زیرا طرفداران خود را با یک بسته جدید از چیزهای جدید خوشحال کردند. برخی از آنها هنوز ارائه نشده اند ، اما من قصد دارم هم اکنون شما را با آنها آشنا کنم.

ما با تناسخ دوباره شروع می کنیم ، من از کلمه ، آینه افسانه ای نمی ترسم. خیلی ها عاشق Renova Zerofor سادگی ، کارایی ، ابعاد متوسط ​​، ظاهر زیبا و برچسب قیمت کاملاً انسانی بودند

توسعه دهندگان تصمیم گرفتند که جدیدترین اخبار را تازه کنند و کارتریج های قابل تعویض جدید را در اختیارشان قرار دهند و رنگ های جالب دیگری را به آن اضافه کنند. پیشنهاد می کنم با تمرکز فقط روی تغییرات ، به سرعت با "پرفروش تازه تولید شده" آشنا شوید.
ظاهر کمی تغییر نکرده است و به همراه آن ابعاد را نشان می دهد. این هنوز یک بقایای زیبا با یک جزء مخفی مناسب است. تنها تفاوت در اینجا جدید ، تبدیل شدن به "شرکتی" و رنگهای شیب است. بعد ، به کارتریج ها بروید ، ظرفیت بدون تغییر است ، زیرا اتفاقاً روش سوخت گیری است. هنوز تنظیم جریان هوا وجود ندارد.

با این حال ، اکنون در جعبه دو نسخه به طور هم زمان قرار خواهد گرفت ، که هر دو نسخه جدید هستند. vape online near me مقاومت کمتری روی شبکه ایجاد می شود ، اما ظاهراً بزرگتر روی سرامیک است. در این مورد ، افسوس که ، اختلافات پایان می یابد. یا شاید برای بهترین ها باشد - بالاخره این رفیق همه چیز درست است. خوب ، خوب - تقریباً خوب است.

غلاف مرتبط ما توصیه می کنیم:

به دنبال یک Pod Mod Vape متنوع هستید؟ Artery Nugget AIO Kit در اینجا برای شما قرار دارد!

پیش نمایش Vaporesso Degree Pod System Kit | بی نظیر زیر 1000mAh

چگونه عملکرد Fat Rabbit Tank در Sigelei Humvee Mod انجام می شود؟

، ,جدید ,ها ,کارتریج ,روی ,حد ,، از ,از حد ,بیش از ,، اما ,کارتریج ها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت کانون فرهنگی مبین seoudispica خرید قیمت پرزگیر لباس چسبی چیست 2021 temhuduse parsianitg آت‍ـــِنـــÃthenaــا Symphony of my Life تل موی هات بانز HOT BUNS با تخفیف ویژه ╣❀-Apparition Nastaka-❀╠ Beulah's info