محل تبلیغات شما
این برنامه جالب ترین نیست ، اما به یک معنا می توان آن را یکباره کپی کرد. این یک قلم از شرکت معروف Advken vape است ، یا بیرون خواهد آمد. لازم به ذکر است که انتشار وی به طور خاص معرفی نکرده است. یعنی توسعه دهنده پروژه را به روشی انفرادی شروع می کند.
Advken Barra Mesh Tank review
مولفه های
مواد مسکن: فولاد ضد زنگ + پلاستیک
نوع اتمیزر: بدون تعمیر و نگهداری
مقاومت اواپراتور: 0.16 / 0.2Ω
ظرفیت: 4ml
قطر: 24 میلی متر
اتصال: 510 ، پین روکش طلا

مخزن Advken Barra Mesh بسیار ساده و حتی منزجر کننده به نظر می رسد. آنها می توانند درک کنند - پوسته پلاستیکی اعتماد به نفس زیادی القا نمی کند. بله ، و به نظر می رسد در برابر پسران ف جدی ، باید اعتراف کنم که هم ارزان است و هم اسباب بازی. ما در مورد طرح بحث نخواهیم کرد - بی معنی است که وقت خود را در این مورد تلف کنیم. مانند هر مورد یکبار مصرف دیگر ، به نظر می رسد کالای غیر خدمتی است.

با این حال ، podsuetsilsya توسعه دهندگان ، و حتی ارائه در زمان راه اندازی چهار رنگ. به طور طبیعی ، "چند رنگ" فقط برای قسمت پلاستیکی موجود است. قطره قطره ، البته غیر قابل جابجایی ، از همان پلاستیک به خود مخزن ساخته شده است. پانسمان بالا - سوراخ کوچک علی با یک بند بند سیلیی با بند پوشانده شده است. ظرفیت آن بسیار مناسب است ، به خصوص با توجه به ابعاد دستگاه.
buy Advken Barra Mesh Tank
در حقیقت ، من کمی حیله گر بودم که این سرویس غیر یک بار را صدا کردم. بله ، به نظر می رسد یکبار مصرف باشد ، اما اواپراتورهای موجود در داخل داخلی داخلی نیستند بلکه قابل تعویض هستند. علاوه بر این ، ما قبلاً هر دو گونه را مشاهده کرده ایم ، نمونه هایی از این دست در مخازن قبلی ، مانتا جدید و tank OWL استفاده می شده است.

دیگر دستگاه تهویه دهنده گرگ که ممکن است ترجیح دهید:

به دنبال یک Pod Mod Vape متنوع هستید؟ Artery Nugget AIO Kit در اینجا برای شما قرار دارد!

پیش نمایش Vaporesso Degree Pod System Kit | بی نظیر زیر 1000mAh

چگونه عملکرد Fat Rabbit Tank در Sigelei Humvee Mod انجام می شود؟

، ,یک ,رسد ,مخزن ,مورد ,بند ,نظر می ,به نظر ,می رسد ,شده است ,، به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ticretaca « فانوس عشق » وکیل ورزشی، ارائه مشاوره در زمینه حقوق ورزشی و قراردادهای ورزشی مطالب اینترنتی William's game استخدام خانم آقا کار در منزل Drew's collection تمــــا شـــا گــــه راز عشق و دوستی دوربین تحت شبکه